Koncert pod hvězdami
Koncert pod hvězdami

Záznam koncertního vystoupení z roku 2006 původně folkrockové, dnes už však plně rockové skupiny Jarmark, na jejímž pěveckém postu exceluje zpěvačka Eva Lindbergová, v roce 1994 nominovaná na pěvecký Objev roku. Limitovaná edice DVD je doplněna knihou obsahující všechny zaznamenané texty, recenze a unikátní fotografie.

D E T A I L

Příjemný večírek
Příjemný večírek

Bezmála dvouhodinový koncert čtvrt století na folkových pódiích se pohybujícího Slávka Janouška z dnes už pomalu legendární Balbínovy poetické hospůdky v Praze.

D E T A I L

Už… To nejlepší z let 1992–2006
Už… To nejlepší z let 1992–2006

Ve sběratelské edici vychází historie patnáctiletí folkrockové muziky v České republice na pozadí osudu hodonínské kapely Jarmark s fenomenální zpěvačkou (v roce 1994 nominovanou na pěvecký Objev roku).

D E T A I L

Regina
Regina
To nejlepší z písniček (1972-1999)

Opětovné vydání písniček a knížky shrnující 33 divadelních sezón je poctou legendárnímu divadlu poezie z Břeclavi, které nastřádalo za tu dobu nemálo působivých písniček.

D E T A I L

Despektrum
Despektrum

CD Despektrum vyšlo poprvé v roce 2002 v prestižní Edici klubové poezie. Nové vydání je taky pro to, aby bylo i v obchodech s hudbou, neboť tam taky patří – a nejen pro excelentní autorskou a interpretační účast houslisty Jana Hrubého. Irskou poezii tu recitují Jan Potměšil, Tomáš Karger, ba i autor Desmond Egan.

D E T A I L

Návrat Anežky Přemyslovny
Návrat Anežky Přemyslovny

Opět nové vydání již staršího, leč taky téměř zapadlého titulu. Básnická sbírka Čechoaustralana, který ve třinácti poetických číslech nechává ožít slavnou českou světici a s jejím průvodcem ji dovolí procházet se známými místy po Praze, je plně využitou příležitostí pro dva mimořádné české interprety.

D E T A I L


Připravujeme:

Rychlý kontakt: :: Carpe Diem ::
IČO: 64518272
DIČ: CZ6002131531
Mgr. Miroslav Tiefenbach
Email: carpe@carpe.cz


PŘÍJEMNÝ VEČÍREK

Příjemný večírek katalogové číslo:
CDRDVD 011-9
KNIHA+DVD (Edice knih doplněných o DVD, sv. 4)
cena: 440,- Kč
naše cena:
399,- Kč

objednavka
Bezmála dvouhodinový koncert čtvrt století na folkových pódiích se pohybujícího Slávka Janouška z dnes už pomalu legendární Balbínovy poetické hospůdky v Praze, o níž Radůza prohlásila, že se v ní nedá točit, neboť se tam nevejde štáb (nám se vešel), vychází v luxusní edici obsahující knížku o 64 stranách se všemi texty, komentáři autora k jednotlivým písničkám, dosud nepublikovanými fotografiemi a originálními dětskými a studentskými ilustracemi na téma Janoušek a v neposlední řadě studií o jeho tvorbě z pera Josefa Prokeše. Na tuzemském trhu nemá výsledný komplexní artefakt z dílny Carpe diem (v tomto případě vydaný ve spolupráci s Janouškovou agenturou JAN) obdoby. Obrazový nosič potom přináší vedle koncertu i dva archivní příspěvky České televize, vyprávění o protagonistových kytarách a fotogalerii.
DVD

KONCERT

1. Mumie
2. Náš dům
3. Spánembohem zvostávejte
4. Zůstat tam kde jsem
5. Jednodenní květ /Mane nobiscum Domine/
6. Provizórium
7. Když se milujeme
8. Jakubovi
9. Ještě budem znovu žít
10. Tancuj a zpívej
11. Na cestě domů
12. Rozhovor s nádražákem
13. Škoda 1000 MB
14. Kdo to zavinil
15. Nestíhám
16. Modré oči
17. Tři černé kočky
18. Pochodové cvičení
19. Vždyť je to všude stejný
20. Imaginární hospoda
21. Počítání oveček
22. Andělé štěstí
23. Halleyova kometa

ARCHIV ČT

Kuchyňský rituál blues (Vondrák-Janoušek, Sešlost 1985)
Kdo to zavinil (Makovský-Janoušek, Studio B 1990)
MOJE KYTARY... (s písní Každý potřebuje otce)
FOTOGALERIE (píseň Mince)

Záznam koncertního vystoupení v Balbínově poetické hospůdce v Praze dne 1. 2. 2007
zpět zpět
© 2006 Carpe Diem