Koncert pod hvězdami
Koncert pod hvězdami

Záznam koncertního vystoupení z roku 2006 původně folkrockové, dnes už však plně rockové skupiny Jarmark, na jejímž pěveckém postu exceluje zpěvačka Eva Lindbergová, v roce 1994 nominovaná na pěvecký Objev roku. Limitovaná edice DVD je doplněna knihou obsahující všechny zaznamenané texty, recenze a unikátní fotografie.

D E T A I L

Příjemný večírek
Příjemný večírek

Bezmála dvouhodinový koncert čtvrt století na folkových pódiích se pohybujícího Slávka Janouška z dnes už pomalu legendární Balbínovy poetické hospůdky v Praze.

D E T A I L

Už… To nejlepší z let 1992–2006
Už… To nejlepší z let 1992–2006

Ve sběratelské edici vychází historie patnáctiletí folkrockové muziky v České republice na pozadí osudu hodonínské kapely Jarmark s fenomenální zpěvačkou (v roce 1994 nominovanou na pěvecký Objev roku).

D E T A I L

Regina
Regina
To nejlepší z písniček (1972-1999)

Opětovné vydání písniček a knížky shrnující 33 divadelních sezón je poctou legendárnímu divadlu poezie z Břeclavi, které nastřádalo za tu dobu nemálo působivých písniček.

D E T A I L

Despektrum
Despektrum

CD Despektrum vyšlo poprvé v roce 2002 v prestižní Edici klubové poezie. Nové vydání je taky pro to, aby bylo i v obchodech s hudbou, neboť tam taky patří – a nejen pro excelentní autorskou a interpretační účast houslisty Jana Hrubého. Irskou poezii tu recitují Jan Potměšil, Tomáš Karger, ba i autor Desmond Egan.

D E T A I L

Návrat Anežky Přemyslovny
Návrat Anežky Přemyslovny

Opět nové vydání již staršího, leč taky téměř zapadlého titulu. Básnická sbírka Čechoaustralana, který ve třinácti poetických číslech nechává ožít slavnou českou světici a s jejím průvodcem ji dovolí procházet se známými místy po Praze, je plně využitou příležitostí pro dva mimořádné české interprety.

D E T A I L


Připravujeme:

Rychlý kontakt: :: Carpe Diem ::
IČO: 64518272
DIČ: CZ6002131531
Mgr. Miroslav Tiefenbach
Email: carpe@carpe.cz


KONCERT POD HVĚZDAMI

Koncert pod hvězdami katalogové číslo:
010
DVD + KNIHA + CD
cena: 350,- Kč
naše cena:
300,- Kč

objednavka
Záznam koncertního vystoupení z roku 2006 původně folkrockové, dnes už však plně rockové skupiny Jarmark, na jejímž pěveckém postu exceluje zpěvačka Eva Lindbergová, v roce 1994 nominovaná na pěvecký Objev roku. Limitovaná edice DVD je doplněna knihou obsahující všechny zaznamenané texty, recenze a unikátní fotografie. Doplňkovým bonusem je CD se šestnácti nejlepšími písněmi z dosavadní historie souboru.
DVD

1. Za nocí nejtmavších
2. Houpihou
3. Hořkosladká
4. Proud
5. Plyšáček
6. Na zeď hrách
7. Čarodějky
8. Jingle Bells
9. Mezitím

Bonus: Už… (klip)

JARMARK: Eva Lindbergová – zpěv, Jiří Navrátil – elektrická kytara, Lukáš Macur – basová kytara, Igor Mokroš – bicí nástroje

CD


1. Najdeš mě
2. Stěny
3. Na dostřel
4. Padají listy
5. Už...
6. Bílí ptáci
7. Svítnajt
8. Lampa
9. Ráno
10. Šalalala
11. Za nocí nejtmavších
12. Vyhnání z ráje
13. Plyšáček
14. Když plují vodou ledy
15. Čarodějky
16. Písnička

JARMARK: Eva Lindbergová – zpěv, sbor, perkuse, Jiří Navrátil – elektrická a akustická kytara, foukací harmonika, sbor, vokál, Vítězslav Navrátil – akustická kytara, sbor, vokál, Josef Motyčka – basová kytara, sbor, vokál Zdeněk Celman – basová kytara, vokál Jiří Slavík – perkuse, bubny Zdeněk Fridrich – bicí, perkuse, vokál Igor Mokroš – bicí, perkuse Lukáš Macur – housle
zpět zpět
© 2006 Carpe Diem